Suosikit

Liikuntatoimen yhteystiedot

Petri Ruotsalainen

vs. liikuntajohtaja

petri.ruotsalainen@lappeenranta.fi
0406820227

Marko Siltamies

kunnossapitopäällikkö

marko.siltamies@lappeenranta.fi
0406534888

Tommi Nakari

kunnossapitotyönjohtaja

tommi.nakari@lappeenranta.fi
0403558410

Mika Kivistö

kunnossapitotyönjohtaja

mika.kivisto@lappeenranta.fi
0406372715

Sami Ukkonen

liikunta-alueiden vastaava hoitaja, Kisapuisto

sami.ukkonen@lappeenranta.fi
0406266219

Jouko Miettinen

liikunta-alueiden vastaava hoitaja, Joutsenon alue

jouko.miettinen@lappeenranta.fi
0406373787

Anna Seppänen

liikunnanohjaajien esihenkilö, liikuntapalvelupäällikkö

anna.seppanen@lappeenranta.fi
0405138140

Kati Englund

tilavarausten esihenkilö, vs. liikuntapalvelupäällikkö

kati.englund@lappeenranta.fi
0408461678

Juho Ojala

vuorosuunnittelija, tilavaraukset

juho.ojala@lappeenranta.fi
0406738930

Jenni Lehti

liikunnanohjaaja, sovellettu liikunta

jenni.lehti@lappeenranta.fi
0400157514

Sirpa Pöllänen

liikunnanohjaaja, liikuntaneuvonta

sirpa.pollanen@lappeenranta.fi
0407769560

Hanna Putkonen

liikunnanohjaaja

hanna.putkonen@lappeenranta.fi
0404819399

Eveliina Nykänen

liikunnanohjaaja

eveliina.nykanen@lappeenranta.fi
0408296162

Ulla Pyysalo

liikunnanohjaaja, Myö liikutaa! -hanke

ulla.pyysalo@lappeenranta.fi
0406742869

Anne Peuhkuri

liikunnanohjaaja, Myö liikutaa! -hanke

anne.peuhkuri@lappeenranta.fi
0406190266

Alina Tuuri

liikunnanohjaaja, lasten, nuorten ja perheiden liikunta

alina.tuuri@lappeenranta.fi
0406309244

Satu Jaatinen

liikunnanohjaaja, kotouttava liikunta

satu.jaatinen@lappeenranta.fi
0406317428

Liikuntatoimen hallinto ja liikunnanohjaajat

Lappeenrannan urheilutalo/uimahalli
Pohjolankatu 29
Postiosoite: PL 11, 53101 Lappeenranta

Sähköpostit: etunimi.sukunimi@lappeenranta.fi
Puhelinvaihde: 05 6161 (ma-pe klo 8.00-16.00)
Avoinna arkisin ma-pe klo 9.00-12.00 ja 13.00-15.00

Palaute

Anna palautetta liikuntapalveluista