Suosikit

Liikuntatoimen yhteystiedot

Pasi Koistinen

liikuntajohtaja

pasi.koistinen@lappeenranta.fi
0406820227

Marko Siltamies

kunnossapitopäällikkö

marko.siltamies@lappeenranta.fi
0406534888

Petri Ruotsalainen

liikuntapalvelupäällikkö

tilavarausten esihenkilö

petri.ruotsalainen@lappeenranta.fi
0408461678

Anna Seppänen

liikuntapalvelupäällikkö

liikunnanohjaajien esihenkilö

anna.seppanen@lappeenranta.fi
0405138140

Mika Kivistö

kunnossapitotyönjohtaja

mika.kivisto@lappeenranta.fi
0406372715

Sami Ukkonen

liikunta-alueiden vastaava hoitaja, Kisapuisto

sami.ukkonen@lappeenranta.fi
0406266219

Tommi Nakari

kunnossapitotyönjohtaja

tommi.nakari@lappeenranta.fi
0403558410

Jouko Miettinen

liikunta-alueiden vastaava hoitaja, Joutsenon alue

jouko.miettinen@lappeenranta.fi
0406373787

Juho Ojala

vuorosuunnittelija, tilavaraukset

juho.ojala@lappeenranta.fi
0406738930

Urheilutalo infopiste

tilavaraukset

urheilutalo@lappeenranta.fi
0400157504

Jenni Lehti

liikunnanohjaaja, sovellettu liikunta

jenni.lehti@lappeenranta.fi
0400157514

Sirpa Pöllänen

liikunnanohjaaja, liikuntaneuvonta

sirpa.pollanen@lappeenranta.fi
0407769560

Hanna Putkonen

liikunnanohjaaja

hanna.putkonen@lappeenranta.fi
0404819399

Eveliina Nykänen

liikunnanohjaaja

eveliina.nykanen@lappeenranta.fi
0408296162

Ulla Pyysalo

liikunnanohjaaja, Myö liikutaa! -hanke

ulla.pyysalo@lappeenranta.fi
0406742869

Anne Peuhkuri

liikunnanohjaaja, Myö liikutaa! -hanke

anne.peuhkuri@lappeenranta.fi
0406190266

Anni Karhu

liikunnanohjaaja, lasten, nuorten ja perheiden liikunta

anni.karhu@lappeenranta.fi
0406309244

Satu Jaatinen

liikunnanohjaaja, kotouttava liikunta

satu.jaatinen@lappeenranta.fi
0406317428

Pirita Poikulainen

osastosihteeri

pirita.poikulainen@lappeenranta.fi
0406464264

Liikuntatoimen hallinto ja liikunnanohjaajat

Lappeenrannan urheilutalo/uimahalli
Pohjolankatu 29
Postiosoite: PL 11, 53101 Lappeenranta

Sähköpostit: etunimi.sukunimi@lappeenranta.fi
Puhelinvaihde: 05 6161 (ma-pe klo 8.00-16.00)
Avoinna arkisin ma-pe klo 9.00-12.00 ja 13.00-15.00

Palaute

Anna palautetta liikuntapalveluista